Logo

HAKKIMIZDA

İş hayatına babasıyla beraber 1990 yılında Bağcılar'da kuyumcu dükkânıyla başlayan Serkan Bigin, Kuyumculuk yaparken bir silahlı soygun geçirmesiyle,soygundan sonra kuyumculuğu bırakır. Daha sonra babası hal, kabzımanlık (komisyonculuk) işine girer. Burada bütün sermayeyi kaybederler. Serkan Bilgin 1994 yılında askere gitmeden emlakçılığa başlar.

Askerden döndükten sonra ve 1996 yılının Temmuz'unda babası ölür. Tek başına kalan Serkan Bilgin, 1.5 yıl boyunca emlakçılık yapar.Elindeki biraz sermaye ile farklı bir iş arayışındadır. Nevzat isimli arkadaşıyla birlikte galericilik işine başlarlar. Sermaye ve tecrübe bir araya gelmiştir. Bundan 3 ay evveline kadar ortaklıkları devam eder. Bundan bir yıl önce de bu ikinci şubeyi açmışlardır. Ortaklık bittikten sonra firma Bilginoğlu olarak kurulur.

MİSYONUMUZ

Bilginoğlu, müşterilerine her zaman güven vermeyi, memnuniyetlerini kazanmayı, satıştan sonrada ilişkilerini daim tutmayı hedeflemiş ve bu güne kadarda bu konuda başarılı olmuştur. Günümüz koşullarında rekabetin kaliteyi getirdiği bir gerçektir. Ancak rekabet, güçlü bir sermaye, çalışma ve gelişime açık olmakla gerçekleşecektir.

Bilginoğlu, her zaman bu gayeyle hareket etmiş, müşterilerine her zaman daha iyi hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Hizmetin sürekliliği, satış sonrası destek kaliteyi doguracaktır. Sürekli gelişmelere açık, yenilikleri takip eden Bilginoğlu müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Hedefimiz kaliteyi her zaman hayatımızın her alanında aramak olup, bunun amacı ve gayreti içerindeyiz.

Siz değerli müşterilerimiz kaliteyi, uygun fiyatları, güleryüzü, satış sonrası hizmeti arıyorsunuz bizde bu amaç için size hizmet etme çabası içerisindeyiz. Kalitenin, insani değerlerin her alanda ön planda olması dileğiyle!..